Hoşgeldiniz, üye olmak için tıklayınız
Kullanıcı Adı
Şifre

Web sayfamız üzerinden, İFSAK Üye Girişi ve Web üye Girişi olmak üzere iki tür kayıtlı kullanıcı giriş hakkı tanımlanabilmektedir. Bahsedilen üyeliklere ilişkin koşullar aşağıda yer almaktadır.

 

 İFSAK Üye Girişi :

 

İFSAK Dernek Tüzüğü’nde beliritilen koşullara göre dernek üyeliğine kabul edilmiş ve hali hazırda üyeliğe ilişkin şartları taşıyan İFSAK Dernek Üyeleri'nin; web sayfamız üzerindeki üye giriş işlemini gerçekleştirilebilmeleri için kendilerine gönderilen aktivasyon mesajını onaylamaları ve mesaj içeriğinde belirtilen hususları kabul etmeleri gerekmektedir.

 

 Web Üye Girişi :

 

İFSAK Dernek üyesi olmayan fotoğraf ve sinema ilgililerinin, İFSAK web sayfası üzerindeki belirli alanlara giriş yapabilmeleri için Web Üye Kayıt Formu’nu doldurmaları ve e-posta adreslerine gelecek aktivasyon kodunu sisteme girmeleri gerekmektedir.

 


 

  • Üyelik işlemi gerçekleştiren her kullanıcı, sayfaya sadece kendi kullanıcı adı ve şifresi ile girebilir.
  • Üyeler, sadece üye giriş hakkı ile erişim imkanı bulunan alanlardaki kullanım kurallarına uymayı kabul ederler.
  • Üyeler vermiş oldukları bilgilerin doğruluğundan ve üyelik bilgilerinde oluşacak değişiklikleri güncellemekten sorumludurlar.
  • Ödül verileceği duyurulan Yarışmalarda ödül almaya hak kazanan kullanıcıların ödülleri; kayıt esnasında beyan edilen Ad, Soyad vb. bilgileri doğrulayıcı belgeler karşılığında (nüfus cüzdanı, ehliyet vb.) İFSAK Dernek merkezinde verilir. Fotoğraf Bilgi Yarışmalarına katılacak üyelerin gerçek kişi ad ve soyadı ile sıralamada yer alması gerekli olup takma isim kullanılmamalıdır.
  • Üyeliğin devamı konusundaki her türlü tasarruf İFSAK'a aittir.


Dizayn ve Altyapı :
Tart New Media
Tart
DORUK.NET
İFSAK Web Sunucusu
DorukNet Veri Merkezinde
barındırılmaktadır.
SONY
ANA SPONSOR